Home Uroda Sok z pokrzywy – dla zdrowia i urody

Sok z pokrzywy – dla zdrowia i urody

Sok z pokrzywy – dla zdrowia i urody

Sok z pokrzywy możemy stosować, wiedząc (dzięki potwierdzonym badaniom), że wspiera on pracę nerek, układu pokarmowego, krwionośnego i skóry. Warto wybrać produkt rekomendowany przez firmę Alter Medica.

Sok z pokrzywy warto regularnie stosować zwłaszcza wtedy, gdy chcemy zadbać o swój układ moczowy, czyli system naturalnej filtracji naszego organizmu – zapobiega bowiem stanom zapalnym, wspomaga profilaktykę kamicy nerkowej, ułatwiając wydalanie złogów. Sok z pokrzywy działa moczopędnie, pozwalając pozbyć się nadmiaru wody z tkanek, a wraz z nią nagromadzonych toksyn. Pomaga zapobiegać obrzękom oraz podnosi poziom hemoglobiny i czerwonych krwinek, dzięki czemu zapobiega anemii i nadmiernej kruchości naczyń krwionośnych. Może także zapobiec problemom związanym z układem pokarmowym – biegunkom, nieżytom jelit i podrażnieniom błony śluzowej. Korzystnie wpływa na funkcjonowanie wątroby i trzustki. Co ważne dla pań, poprawia stan cery, zwłaszcza tej skłonnej do przetłuszczania się i wyprysków oraz ukrwienie skóry głowy. Ogranicza wypadanie włosów, przyspiesza ich wzrost i zapobiega podrażnieniom oraz łupieżowi.

Sok z pokrzywy to skarbnica witamin i mikroelementów. Znajdziemy tu witaminę K, witaminy z grupy B, dobroczynne dla układu krążenia flawonoidy, kwasy organiczne, a także wapń i żelazo. Ten ostatni związek jest bardzo trudno przyswajalny z żywności – wspomaga go witamina C, której dodatek również znajdziemy w Soku z pokrzywy.Sok z pokrzywy firmy Alter Medica jest suplementem diety. W aptekach szukajmy butelek o pojemności 500 ml – kosztują ok. 20 zł. Zalecane dziennie spożycie – dwa razy po 25 ml.

Kontakt dla mediów:

Agnieszka Szulc
tel. 22 832 45 66 lub 604 312 400
Agnieszka.Szulc@imr-pr.pl

IMR advertising by PR
ul. Hajoty 54
01-821 Warszawa