Wszystko o kobiecości… dzień otwarty w Holistic – Med


Bezpłatne prelekcje poświęcone dolegliwościom kobiecej sfery intymnej i ich wpływu na jakość życia, bezpłatne konsultacje, prezentacja kliniki i jedynego w Polsce północno – wschodniej lasera Mona Lisa Touch oraz liczne prezenty. To wszystko czeka na uczestniczki specjalnego dnia otwartego, który odbędzie się w przeddzień Dnia Kobiet – w sobotę 7 marca – w klinice ginekologii i medycyny estetycznej Holistic – Med.

W programie dnia otwartego tej uruchomionej na początku roku kliniki, zaplanowano m.in. cykl ciekawych prelekcji pod hasłem „Wszystko o kobiecości…” poświęconych estetyce okolic intymnych, faktów i mitów odnośnie lansowanych przez media trendów, chorób i dolegliwości kobiecych, a także wpływu tych czynników na ich życie – właściwą samoocenę i pewność siebie czy jakość relacji partnerskich w związkach.

– Temat zdrowia intymnego to wciąż niestety tabu w naszym społeczeństwie. To trudna materia, o której panie wstydzą się i nie potrafią zwykle mówić. A to błąd. To element naszego życia, który – choć trudno nam się do tego przyznać – ma bardzo duży wpływ na życie – nie tylko nasze, ale też naszych bliskich. Bo pewna siebie, usatysfakcjonowana, akceptująca siebie i świadoma swojego ciała kobieta to zarazem szczęśliwa żona i matka – mówi lek. med. Joanna Wojciula, specjalista ginekologii i medycyny estetycznej z Holistic – Med w Białymstoku.

Wykłady zaplanowano w godzinach 10.30, 13.00, 15.00. Prelekcja potrwa ok. 1,5 godziny. Każda z kobiet, zyska też możliwość zapisania się na bezpłatne konsultacje specjalistyczne z zakresu ginekologii i medycyny estetycznej.

– Do udziału w tym wydarzeniu zapraszamy panie w zasadzie w każdym wieku – zarówno młode mamy, 30-latki, ale też kobiety dojrzałe. Bo problem dotyczy kobiet w każdym wieku. W pełnej intymności, kobiecej i przyjaznej atmosferze, chcemy opowiedzieć o tym co nas, kobiety dotyczy, a o co zwykle po prostu nie mamy odwagi zapytać – dodaje lek. med. Katarzyna Roginiewicz z kliniki.

Panie, które zdecydują się wziąć udział w tym wydarzeniu staną przed szansą wygrania jednego z trzech voucherów na bezpłatne zabiegi laserem Mona Lisa Touch o wartości 3 tysięcy złotych każdy. Dodatkowo, wszystkie uczestniczki otrzymają specjalny rabat w wysokości 15% na zabiegi w klinice.

Podczas dnia otwartego w klinice zostanie zaprezentowany jedyny w tej części Polski laser Mona Lisa Touch wykorzystywany do bezinwazyjnych zabiegów m. in. z zakresu rewitalizacji i liftingu pochwy, korekty budowy anatomicznej, leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu, rehabilitacji po porodzie (w tym rewitalizacji okolic intymnych) czy plastyki warg sromowych.

Dzień otwarty w Holistic – Med, 7 marca (sobota) w godzinach 10.00 – 17.00. Wstęp bezpłatny. Białystok, ul. Elektryczna 1.

 

,