Marine Collagen Kolagen Morski


Żyjemy coraz intensywniej i mamy coraz większą świadomość, jak przedłużać sprawność fizyczną organizmu. Jednak z wiekiem nasze kości i stawy wymagają nie tylko ruchu, ale także uzupełnienia diety w niezbędne mikroelementy. Wtedy z pomocą przychodzi Marine Collagen Kolagen Morski, suplement diety firmy Alter Medica.

 

Kolagen to podstawowy budulec skóry, kości, ścięgien, chrząstek i zębów. Występuje w całym ciele jako substancja spajająca komórki.

 

W organizmie człowieka kolagen podlega jednak ciągłej degradacji, a proces jego utraty postępuje wraz z wiekiem. Najlepiej widać to na przykładzie skóry, która pokrywa się zmarszczkami – takim samym zmianom podlegają niewidoczne z zewnątrz tkanki chrzęstne
i stawowe.

Suplementacja kolagenem morskim pomaga odbudować chrząstkę stawową w przypadku chorób zwyrodnieniowych, stanów zapalnych kości i stawów. Łagodzi dolegliwości bólowe kolan i stawów kolanowych.

Dla prawidłowego przebiegu procesu odbudowywania kolagenu ważna jest obecność witaminy C. W preparacie Marine Collagen Kolagen Morski zastosowano witaminę C pochodzenia naturalnego – pozyskuje się ją z wyjątkowo bogatego w nią owocu, czyli aceroli. Unowocześniona formuła Marine Collagenu posiada zwiększoną  dawkę witamy C, co wpływa dodatnio na skuteczność działania suplementu.

Nowy Marine Collagen Kolagen Morski został wzbogacony także o mangan. Ten pierwiastek odgrywa niepoślednią rolę w procesie tworzenia tkanek łącznych kości
i stawów
. Pomaga także utrzymać zdrowe kości na co dzień.

Marine Collagen Kolagen Morski chroni naturalne funkcje kości, ale pomaga też ograniczyć łamliwość paznokci i poprawia kondycję włosów oraz skóry.

 

Opakowanie zawierające 90 kapsułek kosztuje ok. 59 zł Aby osiągnąć efekt terapeutyczny, należy zażywać 3 kapsułki dziennie preparatu Marine Collagen Kolagen Morski.

 

 

Kontakt dla mediów:

Agnieszka Szulc
tel. 22 832 45 66 lub 604 312 400
Agnieszka.Szulc@imr-pr.pl