Home Zdrowie Rusza akcja w Warszawie: Lekcja biegania

Rusza akcja w Warszawie: Lekcja biegania

Rusza akcja w Warszawie: Lekcja biegania

W październiku rusza akcja: Lekcja biegania, dzięki której każdy zainteresowany otrzyma indywidualne wytyczne dotyczące techniki biegania. Wbrew bowiem powszechnej opinii bieganie wcale nie jest taką łatwą sprawą… jeżeli chcemy biegać bez szkody dla naszego organizmu.

Często zaczynamy biegać kompletnie bez przygotowania – bo taki rodzaj sportu wydaje nam się najprostszy. Przecież bieganie jest modne, biega sąsiadka, biegają koledzy z pracy, parki i ulice są pełne biegających. Przecież „biegać każdy może” tyle tylko, że  bieganie rekreacyjno-sportowe  to coś więcej niż  podbieganie do uciekającego autobusu.  

Prawdziwe bieganie, a więc właśnie bieganie rekreacyjno-sportowe, bez przygotowania, bez znajomości techniki, zamiast spełnić swoje zamierzone prozdrowotne cele może wyrządzić  niemałą krzywdę.

"Powszechne jest przekonanie, że do biegania wystarczy kupić sobie super buty, modny strój, zaopatrzyć się w napój izotoniczny i obowiązkowo założyć słuchawki od ipada na uszy. Tymczasem zdrowe bieganie nie jest banalne, naprawdę jest mało osób, które mają naturalną umiejętność prawidłowego biegania, których sylwetka w biegu przypomina ideał piękna i zdrowia – rzeźby starożytnych lekkoatletów. Większość amatorów biega… pokracznie, co jest efektem popełniania podstawowych błędów związanych z brakiem znajomości techniki biegania a więc złą postawą, złymi ruchami, sposobem stawiania stóp i przenoszenia środka ciężkości czy niewłaściwym oddychaniem" zauważa Lidia Szeworska,  psychodietetyk psycholog  i dietetyk, inicjatorka akcji. – "Te wszystkie błędy , niekorygowane, kumulując swoje oddziaływanie w czasie,  będą negatywnie wpływały na organizm, na układ kostny i stawowy, na pojawienie się z wiekiem zwyrodnień i bólów stawowych czy problemów kardiologicznych.  Aktywność fizyczna powinna być dla zdrowia, a nie dla wysiłku czy mody, tylko wtedy może ona pozytywnie oddziaływać na nasz wygląd (estetyka sylwetki) naszą  sprawność psychofizyczną, odporność i przedłużenie młodości”.W ramach akcji każda osoba może umówić się na bezpłatne spotkanie, na którym sprawdzi swoją wydolność organizmu i otrzyma pierwsze wskazówki dotyczące: doboru odpowiednich technik do rodzaju biegu, rozgrzewki, prawidłowego oddychania. Osoby, dla których bieganie nie jest w ogóle wskazane jako dyscyplina sportu także zostaną o tym poinformowane, ze wskazaniem jaką inną – bezpieczną dla swojego zdrowia – aktywność fizyczną mogą uprawiać.  

Akcja prowadzona jest w Metamorphosis Holistycznej Oazie Estetyki i Zdrowia w Warszawie przy Al. KEN 83, lok U14 i potrwa od 5-go października do 5-go listopada 2014.

Na spotkanie można zapisać się telefonicznie (mob: 884 05 06 07, tel:  22 855 07 67) bądź pod adresem mailowym holistyczna-oaza@wp.pl

Zapraszamy serdecznie!

Metamorphosis Holistyczna Oaza Estetyki i Zdrowia
Aleja KEN 83 lok.U14
mobile: 884 05 06 07
tel: 22 855 07 67
www.holistycznaoaza.pl

Admolto PR Skuteczny PR to naszym zdaniem połączenie trzech elementów takich jak: kreatywność, zaangażowanie oraz indywidualne podejście. Dobry PR wyróżnia markę na rynku na długie lata, jednak darzenie marki sympatią to zbyt mało - dopiero gdy klient ufa marce, ma przekonanie do jej wiarygodności i przekłada się to na jego decyzje konsumenckie, możemy mówić o sukcesie.Admolto PR & Marketing rozpoczęło działalność w listopadzie 2012 roku, jednakże posiadamy dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie wykorzystywania narzędzi marketingowych w budowaniu przewagi konkurencyjnej oraz kształtowaniu świadomości marki. Przewagą Admolto jest ogromne zaangażowanie jakie charakteryzuje nas w kontakcie z klientem. Przed podjęciem działań ustalamy cele, oczekiwania, priorytety, weryfikujemy możliwości rynku prasowego, obecny wizerunek, proponujemy konkretne rozwiązania w przystępnych cenach. Wspieramy produkty i marki, co do których mamy sami przekonanie, dlatego też nasze działania są skuteczne i wiarygodne. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, szukamy nowych rozwiązań, kreujemy nowe pomysły, nowe strategie, nowe akcje.Zapraszamy do kontaktu: biuro@admolto.com