Home Zdrowie Wellnessday.eu uruchamia bezpłatny program wellness NA DOBRY SEN

Wellnessday.eu uruchamia bezpłatny program wellness NA DOBRY SEN

Wellnessday.eu uruchamia bezpłatny program wellness NA DOBRY SEN

Ruszył bezpłatny program wellness NA DOBRY SEN – to już szósty program wellness organizowany przez kobiecy portal zdrowego stylu życia Wellnessday.eu

Człowiek przewlekle niewyspany, chronicznie zmęczony może przespać absolutnie nieświadomie około 2 minut. Chcąc poprawić swoje samopoczucie, nastrój, szukamy różnych rozwiązań, najczęściej tych, jakie znamy z telewizji (z reklam), bądź dobrych rad znajomych. A najprostsze rozwiązania mamy w "zasięgu ręki": jedno z nich, to właśnie odpowiednio długi…. SEN.

Program wellness NA DOBRY SEN przedstawia on sposoby na wyciszenie organizmu przed snem, ułatwienie wypoczynku nocnego poprzez zwrócenie uwagi na właściwe rytuały wieczorne, dietę czy ćwiczenia rozciągające.

Programy wellness to zbiór porad i wskazówek, przyjmujące formułę 14 dni. Codziennie nowa porada, codziennie nowa wskazówka działa motywująco na czytelniczki, zachęcając je do działań we własnym zakresie. Co ważne – program jest w pełni otwarty także po jego oficjalnym zakończeniu – oznacza to, że osoby, które zaczną realizować program dopiero w trakcie jego trwania, mogą ukończyć go bez przeszkód w dogodnym dla siebie czasie.

 Tematyka programu wellness „NA DOBRY SEN” to:    metody na wyciszenie organizmu przed snem,
    techniki relaksacyjne,
    techniki oddechowe,
    klimat w sypialni i przygotowanie przestrzeni
    kreacja marzeń sennych
    medytacje senne
    ćwiczenia rozciągające ciało

Pomysłodawczynią i koordynatorką programu wellness jest redaktor naczelna portalu oraz trenerka rozwoju osobistego Beata Mąkolska. Do współpracy portal zaprosił trenerkę fitness Agnieszkę Dolniak, która przygotowała specjalny program ćwiczeń rozciągających i wzmacniających.

Jak zawsze dla czytelniczek realizujących program, został przygotowany konkurs. Zachęcając paradoksalnie do odejścia od komputera, do odłączenia się od elektroniki, czytelniczki przygotowując własną mandalę na dobry sen za pomocą kredek, farb czy pisaków mają szansę na wygranie wspaniałych nagród: materaca, zestawu kosmetyków, książek i czy płyt z muzyką relaksacyjną.

Serdecznie zapraszamy do realizacji programu pod adresem:
http://wellnessday.eu/programy-wellness/na-dobry-sen.html

Partnerami programu wellness NA DOBRY SEN są: Janpol.pl; Bielenda; Wydawnictwo Illuminatio, sklep Najwspanialsza.pl, Stylefit.pl

Admolto PR Skuteczny PR to naszym zdaniem połączenie trzech elementów takich jak: kreatywność, zaangażowanie oraz indywidualne podejście. Dobry PR wyróżnia markę na rynku na długie lata, jednak darzenie marki sympatią to zbyt mało - dopiero gdy klient ufa marce, ma przekonanie do jej wiarygodności i przekłada się to na jego decyzje konsumenckie, możemy mówić o sukcesie.Admolto PR & Marketing rozpoczęło działalność w listopadzie 2012 roku, jednakże posiadamy dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie wykorzystywania narzędzi marketingowych w budowaniu przewagi konkurencyjnej oraz kształtowaniu świadomości marki. Przewagą Admolto jest ogromne zaangażowanie jakie charakteryzuje nas w kontakcie z klientem. Przed podjęciem działań ustalamy cele, oczekiwania, priorytety, weryfikujemy możliwości rynku prasowego, obecny wizerunek, proponujemy konkretne rozwiązania w przystępnych cenach. Wspieramy produkty i marki, co do których mamy sami przekonanie, dlatego też nasze działania są skuteczne i wiarygodne. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, szukamy nowych rozwiązań, kreujemy nowe pomysły, nowe strategie, nowe akcje.Zapraszamy do kontaktu: biuro@admolto.com