Jarmark Produktów Regionalnych w Centrum Janki


Już w piątek 21 marca w Centrum Janki rozpoczyna się kolejny Jarmark Produktów Regionalnych, podczas którego rodziny z dziećmi będą mogły spróbować oraz zakupić ekologiczne produkty, w tym smaczne wędliny i sery, miody czy aromatyczne przyprawy. Święto tradycyjnych smaków i aromatów potrwa do niedzieli, 23 marca.

Chrupiący chleb na zakwasie, aromatyczne miody i przyprawy oraz smaczne wędliny i sery, które dostępne będą podczas Jarmarku Produktów Regionalnych w Centrum Janki, to idealne propozycje na wiosenne posiłki dla wszystkich wielbicieli zdrowego odżywiania oraz slow food. Wszystkie produkty przygotowywane są według starych tradycyjnych receptur i z pewnością przypomną niejednemu klientowi Centrum Janki pyszne smaki i zapachy z dzieciństwa.

W najbliższy weekend zapraszamy na kolejny już Jarmark Produktów Regionalnych w Centrum Janki. Bogata oferta licznych producentów ekologicznej żywności z całej Polski z pewnością przypadnie do gustu rodzinom, które preferują zdrowe zakupy. Zachęcamy do zapełniania wiosennych spiżarni regionalnymi smakołykami dostępnymi tylko w ten weekend w Centrum Janki– mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

Jarmark Produktów Regionalnych w Centrum Janki odbywać się będzie w godzinach otwarcia centrum.

Informacje o Centrum Janki:

Główni najemcy Centrum Janki to Leroy Merlin, Saturn oraz hipermarket Real. Ofertę centrum uzupełnia 76 butików i sklepów średnio powierzchniowych. Centrum Janki może pochwalić się bogatą ofertą rozrywkową – na terenie obiektu działają: mulitiplex CINEMA CITY oraz kompleks strefy food court z 11 restauracjami. Centrum Janki to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym.

Całkowita powierzchnia użytkowa Centrum Janki to ponad 83.000m2.

Właścicielami Centrum Janki są: spółka celowa CH Janki Sp. z o.o., zarządzana przez Valad Polish Retail Fund, Cinema City Poland – CC Spółka z o.o., spółka komandytowo-akcyjna, Leroy Merlin Inwestycje Sp. z o.o. oraz Taima Investments Sp. z o.o. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

www.chjanki.pl