Chili Fat Burner – zagrzewa do odchudzania


Papryczkę chili trudno zastąpić w roli ognistej, rozgrzewającej przyprawy. Uważana za jeden z najskuteczniejszych afrodyzjaków – pobudzając apetyt na miłość, hamuje apetyt na tłuste i słodkie potrawy, pozwalając skutecznie zapanować nad głodem i schudnąć. Takie działanie czerwonej papryczki możemy wypróbować, sięgając po nowy suplement diety Chili Fat Burner firmy Alter Medica.

 

Chili Fat Burner pomaga zadbać o zdrową figurę ponieważ uaktywnia metabolizm tłuszczu i przyspiesza jego przemianę w energię; ułatwia redukcję już istniejącej tkanki tłuszczowej; wspomaga oczyszczanie organizmu; zapobiega napadom niepohamowanego apetytu; umożliwia utrzymanie prawidłowej przemiany materii.

Główny składnik suplementu – chili – zawiera alkaloid o nazwie kapsaicyna, odpowiedzialny za ostry smak papryczki. Pobudza wydzielanie soków trawiennych
i korzystnie wpływa na metabolizm tłuszczów, pomagając wykorzystać je do produkcji energii. Kapsaicyna pozwala obniżyć poziom cholesterolu, stymuluje trawienie i pomaga panować nad uczuciem głodu. Ponadto poprawia pracę układu krwionośnego, zmniejszając ryzyko zawału serca.

Drugim składnikiem preparatu jest ekstrakt z zielonej herbaty, bogaty
w katechiny, które ograniczają wchłanianie tłuszczu w jelitach, przyczyniają się do redukcji już istniejącej tkanki tłuszczowej i pomagają w zmaganiach z nieustępliwym cellulitem.

W skład Chilli Fat Burner wchodzi także błonnik jabłkowy. W żołądku wchłania wodę
i pęcznieje, dając uczucie sytości. Poprawia perystaltykę jelit i przyspiesza pozbywanie się resztek pokarmowych.

Chili Fat Burner firmy Alter Medica jest suplementem diety dostępnym w dobrych aptekach. Jedno opakowanie zawiera 30 kapsułek i wystarcza na cały miesiąc kuracji, a  kosztuje ok. 39 zł.

Kontakt dla mediów:

Agnieszka Szulc
tel. 22 832 45 66 lub 604 312 400
Agnieszka.Szulc@imr-pr.pl

IMR advertising by PR
ul. Hajoty 54
01-821 Warszawa

,